Kompresory s tlakem 14 bar

Pro maximální bezpečnost vašich nástrojů při používání našich kompresorů k nim zdarma dodáváme regulátor tlaku. Ten zajistí, že tlak vzduchu zůstane v požadovaném rozmezí 14 bar a zabraňuje přetlakování a případnému poškození vašeho nářadí či zařízení. Zároveň bude provoz vašeho kompresoru energeticky úspornější. Soustřeďte se na své úkoly s jistotou a klidnou myslí. Chcete větší klid při práci anebo vás už nebaví pískání v uších z hučícího motoru? Naše odhlučněné varianty do 69 dB(A) jsou tak tiché, že se opět začnete těšit na práci s kompresorem.

Mezi kompresory 14 bar patří jak šroubové kompresory určené pro nepřerušovaný odběr stlačeného vzduchu tak i pístové kompresory, které jsou vhodné pro většinu běžných provozů, kde dochází k přestávkám v odběru. Pístovým kompresorům nedělá problém zastavit se a opět rozběhnout, proto jsou vhodné pro pohon pneumatického nářadí, pískování a lakování, do autodílen, pro klempřířsví i hobby.

Jako oficiální dodavatel značky ABAC® vám ručíme za 100% spolehlivost každého kompresoru komplexní zárukou se 2 roky profesionálního servisu poruch s použitím originálních dílů v ceně. Náš tým zkušených techniků je připravený vám pomoci zdarma spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktovat experta! Svěřte nám zodpovědnost za váš stlačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.

3 položek celkem