Kompresory se 150 L vzdušníkem

Hledáte účinný a hlavně spolehlivý vzduchový kompresor 150l? S naší širokou nabídkou velikostí a výkonů si můžete být jisti, že u nás najdete ideální pístový kompresor pro vaše potřeby. Od malých přenosných hobby kompresorů do garáží a dílen, až po velké profesionální kompresory pro autoservisy a průmyslové podniky. Mezi písovými kompresory máte na výběr jak bezolejové kompresory s absolutně čistým vzduchem na výstupu nebo olejové kompresory s delší životností motoru. ABAC® kompresory se můžou pochlubit jednou z nejlepších energetických úsporností na trhu. V tomto odvětví jsou světovou jedničkou v inovacích a pro celý obor nastavují laťky na nejvyšší standardy kvality.

Chcete větší klid při práci anebo vás už nebaví pískání v uších z hučícího motoru? Naše odhlučněné varianty do 69 dB(A) jsou tak tiché, že se opět začnete těšit na práci s kompresorem. A kdo by chtěl kompresor, který se přemisťuje hůře než nábytek? Podporou vaší práce v pohybu budou naše přenosné kompresory, které můžete snadno přenášet v jedné ruce po domě, garáži a dílně nebo si je vzít s sebou na kutilské projekty.

Jako oficiální dodavatel značky ABAC® vám ručíme za 100% spolehlivost každého kompresoru komplexní zárukou se 2 roky profesionálního servisu poruch s použitím originálních dílů v ceně. Náš tým zkušených techniků je připravený vám pomoci zdarma spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktovat experta! Svěřte nám zodpovědnost za váš stlačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.

32 položek celkem
Nahoru
Další produkty