Kompresory s napětím 400 V

Opravdu výkonné kompresory potřebují pro svůj provoz napětí 400 V. Díky vyššímu přívodu napětí nabízejí stabilitu a spolehlivost při dlouhodobém používání, což z nich činí spolehlivého společníka v garážích, dílnách, výrobnách, na stavbách a v dalších prostředích. S elektrickým 400 V pohonem máte na výběr jak bezolejové kompresory s absolutně čistým vzduchem na výstupu nebo olejové kompresory s delší životností motoru.

Mezi kompresory 400 V patří jak šroubové kompresory určené pro nepřerušovaný odběr stlačeného vzduchu tak i pístové kompresory, které jsou vhodné pro většinu běžných provozů, kde dochází k přestávkám v odběru. Pístovým kompresorům nedělá problém zastavit se a opět rozběhnout, proto jsou vhodné pro pohon pneumatického nářadí, pískování a lakování, do autodílen a pro klempřířsví.

Jako oficiální dodavatel značky ABAC® vám ručíme za 100% spolehlivost každého kompresoru komplexní zárukou se 2 roky profesionálního servisu poruch s použitím originálních dílů v ceně. Náš tým zkušených techniků je připravený vám pomoci zdarma spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktovat experta! Svěřte nám zodpovědnost za váš stlačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.

191 položek celkem
Nahoru
Další produkty