Kompresory bez vzdušníku

S těmito kompresory bez vzdušníku šetříte místem, nikoli výkonem. Nejčastěji se používají k montáži na vlastní tlakovou nádobu. Jsou ideálním řešením pro náročné provozy hledající větší stabilitu v dodávkách vzudchu a chtějí spolehlivý kompaktní kompresor jako pomocný zdroj vzduchu v případě sezónních výkyvů ve spotřebě, pro pokrytí krátkodobých špiček nebo jako záložní řešení.

Navíc jsou tyto kompresory bez vzdušníku (o který se jinak musíte starat) často cenově dostupnější a snadněji se udržují, než jejich protějšky vybavené nádrží. Pokud jste tedy příznivci jednoduchosti, úspory místa a kvalitně vyrobených strojů, ABAC kompresory bez tlakové nádoby pro vás budou ideální volbou. Nabízíme olejové i bezolejové provedení s tlakem 8-15 bar a sacím výkonem až 2400 l/min.

Jako oficiální dodavatel značky ABAC® vám ručíme za 100% spolehlivost každého kompresoru komplexní zárukou se 2 roky profesionálního servisu poruch s použitím originálních dílů v ceně. Náš tým zkušených techniků je připravený vám pomoci zdarma spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktovat experta! Svěřte nám zodpovědnost za váš stlačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.

26 položek celkem
Nahoru
Další produkty