Kompresory Suitcase, 1,1 kW, kufříkové

Nelámejte si záda se stlačeným vzduchem! Kufříkové kompresory Suitcase s váhou od pouhých 5kg, zabudovanou hadicí a úložným prostorem snadno unesete v jedné ruce a tak je můžete používat kdekoliv. Navzdory svým malým rozměrům mají tyto bezolejové kompresory pořádně nadupaný výkon: Vzduch stabilně nasávají rychlostí 160 l/min s tlakem 8 barů a motory šlapou s příkonem 1,1 kW.
 
Popadněte je za protiskluzovou rukojeť a objevujte místa dosud kompresory nepoznaná. Můžete s nimi ofukovat každou plochu, od podlahy až po střechu s potěšující multifunkčností jak doma, v garáži tak v dílně. Určitě se bude hodit také na nafukování pneumatik, lodí nebo bazénů a další drobné aplikace.

Jako oficiální dodavatel značky ABAC® vám ručíme za 100% spolehlivost každého kompresoru komplexní zárukou se 2 roky profesionálního servisu poruch s použitím originálních dílů v ceně. Náš tým zkušených techniků je připravený vám pomoci zdarma spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktovat experta! Svěřte nám zodpovědnost za váš stlačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.

Nejprodávanější

2 položek celkem