Zahájení prodeje šroubových kompresorů SPINN

Dodavatelský program šroubových kompresorů je nově rozšířen o šroubové kompresory SPINN s příkonem od 2,2 do 15 kW.

Na rozdíl od pístových kompresorů nabízejí stroje SPINN o 30 % vyšší energetickou účinnost, nižší hlučnost až o 20 dB(A) a výrazně vyšší životnost díky nižším vibracím a mechanickým rázům. Přechod na technologii šroubových kompresorů SPINN je tak nejvhodnějším krokem, který můžete učinit. 

Kompresory SPINN jsou určeny pro řemeslné podniky a dílenské provozy s nároky na nepřetržitou dodávku vzduchu a jeho vysokou úroveň kvality.

V našem programu naleznete následující stroje:

Kompresory SPINN D 2.2

Revoluční malé šroubové kompresory s příkonem 2,2 kW v konceptu tradičních pístových kompresorů s tlakovou nádobou a v mobilním zařízení.

Kompresory SPINN MINI

Komfortní řada malých šroubových kompresorů s převodem pomocí klínových řemenů. Modely s příkonem motoru 2,2 - 3 - 4 - 5,5 kW v praktickém provedení s tlakovou nádobou a kondenzační sušičkou pro úsporu instalačního prostoru.

Kompresory SPINN MAXI (samostatné)

Samostatné malé šroubové kompresory s převodem pomocí klínových řemenů. Modely s příkonem motoru 7,5 - 11 - 15 kW.

Kompresory SPINN MAXI (tlaková nádoba, sušička)

Komfortní řada malých šroubových kompresorů s převodem pomocí klínových řemenů. Modely s příkonem motoru 5,5 - 7,5 - 11 - 15 kW v praktickém provedení s tlakovou nádobou a kondenzační sušičkou pro úsporu instalačního prostoru.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat:

T +420 377 152 211
E info@abac-kompresory.cz