Přenosné kompresory bez vzdušníku

 

Nelámejte si záda se stlačeným vzduchem. Naše přenosné kompresory bez tlakové nádoby s váhou od pouhých 5kg můžete snadno používat kdekoliv. Nenechte se ale zmást jejich kompaktními rozměry, protože tyto kompresory mají pořádně nadupaný výkon: Vzduch stabilně nasávají rychlostí 160 l/min s tlakem 8 barů.

Popadněte je za protiskluzovou rukojeť a objevujte místa dosud kompresory nepoznaná. Můžete s nimi ofukovat každou plochu, od podlahy až po střechu s potěšující multifunkčností jak doma, v garáži tak v dílně - ofukujte plochy, nástroje nebo špatně přístupná místa, dofukujte kola, pohánějte menší pneumatické nástroje nebo
stříkací pistole (airbrush).

U nás nezískáváte pouze vysoce kvalitní kompresor - s námi získáváte partnera oddaného vašemu úspěchu. Náš tým zkušených techniků je připravený vám zdarma pomoci spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktujte nás! Jako oficiální ABAC dodavatel navíc nabízíme také komplexní záruku, vynikající servis a originální díly. Svěřte nám zodpovědnost za váš slačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.

 

2 položek celkem