Průmyslové kompresory ABAC

Průmyslové kompresory ABAC CA mají písty vyrobené z vysoce kvalitních odlitků, precizně honovaných ve dvou krocích pro extrémně dlouhou životnost. Kompresorová jednotka pracuje při extrémně nízkých otáčkách, což zajišťuje velmi nízkou provozní teplotou, poskytuje extrémní výkonnost a prodlužuje životnost stroje. Unikátem těchto pístových kompresorů jsou elektromotry, které byly navržené pro nepřetržitý provoz.

Výjimečně stabilní výkon jim zajišťují profesionální dvoustupňové pohony přes klínové řemeny: Vzduch stabilně nasávají rychlostí až 1399 l/min s tlakem 11 barů a vzdušník pojme až 500 litrů. Tyto kompresory naleznou uplatnění v nejnáročnějších provozech jako jsou čerpací stanice, dílny a továrny, výrobní linky, zdravotnictví, dodávky pitné vody a v dalších provozních podmínkách vyžadujících nepřetržitý provoz při nízkých teplotách nebo tam, kde je používáno více pneumatických nástrojů najednou.

Jako oficiální dodavatel značky ABAC® vám ručíme za 100% spolehlivost každého kompresoru komplexní zárukou se 2 roky profesionálního servisu poruch s použitím originálních dílů v ceně. Náš tým zkušených techniků je připravený vám pomoci zdarma spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktovat experta! Svěřte nám zodpovědnost za váš stlačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.

26 položek celkem
Nahoru
Další produkty