Tiché bezolejové kompresory

Proč si pořídit právě tichý bezolejový kompresor? Už z názvu je jasné, že si ušetříte spoustu práce tím, že nebudete muset vyměňovat olej a čistit filtry. Díky tomu jsou nejen výrazně šetrnější k životnímu prostředí, ale také produkují mnohem čistější stlačený vzduch. To zabrání tomu, aby olejové výpary poškozovaly vaše plíce a vzduchové nářadí. Pro stabilní kvalitu stlačeného vzduchu a energetickou úsporu vám také dodáme ke každému kompresoru zdarma regulátor tlaku.

Tyto ultratiché kompresory s hladinou akustického tlaku do 69 dB(A) se pohybují v rozmezí hlučnosti běžného rozhovoru. Nově tak definují pojem tichý provoz, což z nich činí ideální volbu pro prostředí citlivá na hluk a pro ty, kteří hledají klidnou pracovní atmosféru. Jsou ideální na nafukování, ofukování ploch, provoz pneumatického nářadí a obzvláště na stříkání barev (airbrushing), protože vaše barvy nebudou kontaminované olejem.

Jako oficiální dodavatel značky ABAC® vám ručíme za 100% spolehlivost každého kompresoru komplexní zárukou se 2 roky profesionálního servisu poruch s použitím originálních dílů v ceně. Náš tým zkušených techniků je připravený vám pomoci zdarma spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktovat experta! Svěřte nám zodpovědnost za váš stlačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.

21 položek celkem
Nahoru
Další produkty