Tiché kompresory s 6 L vzdušníkem

Výjimečný výkon bez rušivého hluku. S hladinou akustického tlaku do 69 dB(A) se tyto tiché kompresory 6l pohybují v rozmezí hlučnosti běžného rozhovoru. Nově tak definují pojem tichý provoz, což z nich činí ideální volbu pro prostředí citlivá na hluk a pro ty, kteří hledají klidnou pracovní atmosféru. ABAC® kompresory vynikají oproti jiným kompresorům na trhu, které se pouze prezentují jako "tiché" už při dosažení 80 dB(A) tím, že produkují až 11x méně hluku.

Nenechte se však zmást jejich tichostí - tyto kompresory jsou všechno, jen ne slabé. Díky robustním motorům a vynikajícím komponentům poskytují spolehlivý průtok vzduchu a tlak, které uspokojí veškeré vaše potřeby: Vzduch stabilně nasávají rychlostí až 1070 l/min s tlakem 8-11 barů a vzdušník pojme až 500 litrů. Ať už potřebujete pohánět pneumatické nářadí nebo citlivá zařízení, naše ultratiché kompresory poskytují dokonalou rovnováhu mezi výkonem a klidem.

Jako oficiální dodavatel značky ABAC® vám ručíme za 100% spolehlivost každého kompresoru komplexní zárukou se 2 roky profesionálního servisu poruch s použitím originálních dílů v ceně. Náš tým zkušených techniků je připravený vám pomoci zdarma spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktovat experta! Svěřte nám zodpovědnost za váš stlačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.

8 položek celkem