Tiché olejové kompresory

Výjimečný výkon, delší životnost a žádný rušivý hluk, to jsou hlavní přednosti tichých olejových kompresorů. S hladinou akustického tlaku do 69 dB(A) se tyto tiché kompresory pohybují v rozmezí hlučnosti běžného rozhovoru. Ale co výměna oleje? Údržba olejových kompresorů ABAC® byla zjednodušena na maximum díky přívětivé konstrukci a snadné přístupnosti míst pro kontrolu a výměnu oleje. Návody na údržbu a výměnu oleje jsou navíc přístupné v bezplatné aplikaci AirTube. Integrované pokročilé filtrační systémy zaručí produkci čistého vzduchu s minimem nečistot pro ochranu vás a vašich nástrojů.

Tyto ultratiché kompresory tak nově tak definují pojem tichý provoz, což z nich činí ideální volbu pro prostředí citlivá na hluk a pro ty, kteří hledají klidnou pracovní atmosféru. Robustní konstrukce a inteligentní chladicí mechanismy zase umožní dlouhodobý provoz kompresoru bez snížení výkonu. V kombinaci s pokročilými systémy mazání olejem zajišťují hladký provoz a tím minimalizují tření a opotřebení vnitřních součástí. Díky tomu bezolejový kompresor ABAC® zvýší vaši produktivitu a dosahuje bezkonkurenční životnosti. Zároveň vám poskytne znatelně vyšší výkon než bezolejové kompresory.

Jako oficiální dodavatel značky ABAC® vám ručíme za 100% spolehlivost každého kompresoru komplexní zárukou se 2 roky profesionálního servisu poruch s použitím originálních dílů v ceně. Náš tým zkušených techniků je připravený vám pomoci zdarma spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktovat experta! Svěřte nám zodpovědnost za váš stlačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.

81 položek celkem
Nahoru
Další produkty