Vertikální kompresory s 200 L vzdušníkem

Netlačte se v dílně kvůli stlačenému vzuchu. Dokonalá kombinace úspory místa a stabilního výkonu dělá kompresory s 200l vertikálním vzdušníkem špičkovou volbu pro každý provoz - od dílny, přes pneuservis, až po stomatologickou ordinaci. Vertikální kompresor 200l vám dá k dispozici veškerý výkon, který potřebujte, aniž byste zabírali cenné místo na podlaze, které by šlo využít lépe.

Přes netradiční zástavbu se pyšní obřím výkonem: Vzduch stabilně nasávají rychlostí až 1210 l/min s tlakem 8-12 barů a vzdušník pojme až 270 litrů. Rozlučte se s krčením, plazením a kroucením se kolem kompresoru. Stojatý kompresor 200l vám umožní stát vzpřímeně a hrdě, zatímco se budete věnovat svým projektům. A nemusíte se obávat o stabilitu - tyto kompresory jsou postaveny robustně jako mrakodrap.

Jako oficiální dodavatel značky ABAC® vám ručíme za 100% spolehlivost každého kompresoru komplexní zárukou se 2 roky profesionálního servisu poruch s použitím originálních dílů v ceně. Náš tým zkušených techniků je připravený vám pomoci zdarma spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktovat experta! Svěřte nám zodpovědnost za váš stlačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.