4 položek celkem

Tyto hrdě se tyčící stroje jsou dokonalou kombinací úspory místa a funkčnosti, což z nich činí špičkovou volbu pro každý provoz od dílny, přes pneuservis, až po stomatologickou ordinaci. S vertilkálním kompresorem budete mít k dispozici veškerý výkon, který potřeujte, aniž byste zabírali cenné místo na podlaze, které by šlo lépe využít třeba na další stroj.

S vertikálním kompresorem můžete stát vzpřímeně a hrdě, zatímco se budete věnovat svým projektům. Nemusíte se obávat o stabilitu - tyto kompresory jsou postaveny jako cihlový dům (nebo lépe řečeno jako mrakodrap).

U nás nezískáváte pouze vysoce kvalitní kompresor - s námi získáváte partnera oddaného vašemu úspěchu. Náš tým zkušených techniků je připravený vám zdarma pomoci spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktujte nás! Jako oficiální ABAC dodavatel navíc nabízíme také komplexní záruku, vynikající servis a originální díly. Svěřte nám zodpovědnost za váš slačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.