Bezolejové kompresory bez nádoby

S bezolejovými kompresory se budete právem cítit jako hrdina. Jsou totiž nejen výrazně šetrnější k životnímu prostředí, ale také produkují mnohem čistější stlačený vzduch, čímž chráníte nejen sebe, ale i vaše vzduchové nářadí. Velkou výhodou jsou také menší nároky na údržbu, protože nevyžadují pravidelnou výměnu oleje a čištění filtrů.

Zároveň jsou lehčí a díky tomu je snadnější je přenášet. Jsou ideální na
nafukování, vyfukování nečistot, ofukování ploch, provoz pneumatického nářadí a obzvláště na stříkání barev (airbrushing), protože vaše barvy nebudou kontaminované olejem. Pokud dáváte přednost klidu při práci, zkuste se podívat také na naše tiché bezolejové kompresory.

U nás nezískáváte pouze vysoce kvalitní kompresor -
s námi získáváte partnera oddaného vašemu úspěchu. Náš tým zkušených techniků je připravený vám zdarma pomoci spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktujte nás! Jako oficiální ABAC dodavatel navíc nabízíme také komplexní záruku, vynikající servis a originální díly. Svěřte nám zodpovědnost za váš slačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.

 

2 položek celkem