Dvoupístové kompresory s 270l vzdušníkem

Dva písty pracující v dokonalé harmonii poskytují dvoupístovým kompresorům 270l ABAC® dvojnásobný vzduchový výkon oproti běžným kompresorům. Díky tomu budete moci napájet více nástrojů současně nebo zvládnout práce vyžadující vysoký tlak. Robustní konstrukce a inteligentní chladicí mechanismy zase umožní dlouhodobý provoz kompresoru bez snížení výkonu. Tyto kompresory jsou nejrychlejší cestou ke zvýšení produktivity vašeho pracoviště.

Výjimečně stabilní výkon jim zajišťují profesionální pohony přes klínové řemeny: Vzduch stabilně nasávají rychlostí až 1210 l/min s tlakem 10-14 barů a vzdušník pojme 270 litrů. Díky optimalizaci konstrukce dvojitého pístu maximalizují výstup stlačeného vzduchu a zároveň minimalizují spotřebu energie. Připojte se k lize chytrých řemeslníků a přejděte na kompresor s dvojitým pístem.

Jako oficiální dodavatel značky ABAC® vám ručíme za 100% spolehlivost každého kompresoru komplexní zárukou se 2 roky profesionálního servisu poruch s použitím originálních dílů v ceně. Náš tým zkušených techniků je připravený vám pomoci zdarma spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktovat experta! Svěřte nám zodpovědnost za váš stlačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.

63 položek celkem
Nahoru
Další produkty