247 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Díky ne jednomu, ale dvěma pístům, které pracují v dokonalé harmonii, poskytují naše dvoupístové kompresory dvojnásobný vzduchový výkon, což vám zajistí snadné zdolání i těch nejnáročnějších úkolů. Potřebujete napájet více nástrojů současně nebo zvládnout práce s vysokým tlakem? Tyhle stroje vám v mžiku pomohou zvýšit vaší produktivitu.

Nejde však jen o hrubý výkon - naše dvoupístové kompresory jsou také mistry v oblasti efektivity. Díky optimalizaci konstrukce dvojitého pístu
maximalizují výstup stlačeného vzduchu a zároveň minimalizují spotřebu energie. Připojte se k lize chytrých řemeslníků a přejděte na kompresor s dvojitým pístem.

U nás nezískáváte pouze vysoce kvalitní kompresor -
s námi získáváte partnera oddaného vašemu úspěchu. Náš tým zkušených techniků je připravený vám zdarma pomoci spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktujte nás! Jako oficiální ABAC dodavatel navíc nabízíme také komplexní záruku, vynikající servis a originální díly. Svěřte nám zodpovědnost za váš slačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.