Dvoustupňové kompresory

Dvojitá komprese vzduchu vám zajistí větší dodávané množství vzduchu a vyšší tlak. První stupeň stlačuje vzduch na střední tlak a druhý stupeň jej dále stlačuje na požadovaný vysoký tlak. Tento inovativní přístup zajišťuje vynikající účinnost, nižší provozní teploty a delší životnost kompresoru. Výjimečně stabilní výkon jim zajišťují profesionální pohony přes klínové řemeny: Vzduch stabilně nasávají rychlostí až 2420 l/min s tlakem 10-15 barů a vzdušník pojme až 900 litrů.

Tím, že stlačují vzduch ve dvou stupních, snižují spotřebu energie ve srovnání s jednostupňovými kompresory, což vám v konečném důsledku ušetří peníze za energii. Jsou ideální pro průmyslové aplikace, automobilové dílny a výrobní prostředí. Díky optimalizaci konstrukce dvoustupňového stlačování maximalizují výstup stlačeného vzduchu. Připojte se k lize chytrých řemeslníků a přejděte na kompresor s dvojitou kompresí.

Jako oficiální dodavatel značky ABAC® vám ručíme za 100% spolehlivost každého kompresoru komplexní zárukou se 2 roky profesionálního servisu poruch s použitím originálních dílů v ceně. Náš tým zkušených techniků je připravený vám pomoci zdarma spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktovat experta! Svěřte nám zodpovědnost za váš stlačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.

129 položek celkem
Nahoru
Další produkty