Přenosné kompresory s 270 L vzdušníkem

 

Už vás nebaví tahat po dílně těžký kompresor? Pak je na čase přejít na mobilní kompresor na kolečkách. Tyhle mašiny jsou jako švýcarské armádní nože ve světě stlačeného vzduchu. Jsou kompaktní a pojízdné, takže si je můžete vzít na cesty, aniž byste se zapotili a navíc mají pořádně nadupaný výkon.

Přestože jsou na kolečkách,
zvládnou jakkoli náročný úkol, který na ně naložíte. Můžete s nimi ofukovat každou plochu, od podlahy až po střechu s potěšující multifunkčností jak
doma, v garáži tak v dílně - ofukujte plochy, nástroje nebo špatně přístupná místa, dofukujte kola, pohánějte pneumatické nástroje nebo stříkací pistole (airbrush).

U nás nezískáváte pouze vysoce kvalitní kompresor -
s námi získáváte partnera oddaného vašemu úspěchu. Náš tým zkušených techniků je připravený vám zdarma pomoci spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktujte nás! Jako oficiální ABAC dodavatel navíc nabízíme také komplexní záruku, vynikající servis a originální díly. Svěřte nám zodpovědnost za váš slačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.

 

 

21 položek celkem
Nahoru
Další produkty