Olejové kompresory se 150 L vzdušníkem

Vyšší výkon a delší životnost, to jsou hlavní přednosti olejových kompresorů se 150l tlakovou nádobou. Ale co výměna oleje? Údržba olejových kompresorů ABAC® byla zjednodušena na maximum díky přívětivé konstrukci a snadné přístupnosti míst pro kontrolu a výměnu oleje. Návody na údržbu a výměnu oleje jsou navíc přístupné v bezplatné aplikaci AirTube. Integrované pokročilé filtrační systémy zaručí produkci čistého vzduchu s minimem nečistot pro ochranu vás a vašich nástrojů. Chcete větší klid při práci anebo vás už nebaví pískání v uších z hučícího motoru? Naše odhlučněné olejové kompresory do 69 dB(A) jsou tak tiché, že se opět začnete těšit na práci s kompresorem.

Robustní konstrukce a inteligentní chladicí mechanismy zase umožní, aby olejový kompresor 150l zvládal dlouhodobý provoz bez snížení výkonu. V kombinaci s pokročilými systémy mazání olejem zajišťují hladký provoz a tím minimalizují tření a opotřebení vnitřních součástí. Díky tomu bezolejový kompresor ABAC® zvýší vaši produktivitu a dosahuje bezkonkurenční životnosti. Zároveň vám poskytne znatelně vyšší výkon než bezolejové kompresory.

Jako oficiální dodavatel značky ABAC® vám ručíme za 100% spolehlivost každého kompresoru komplexní zárukou se 2 roky profesionálního servisu poruch s použitím originálních dílů v ceně. Náš tým zkušených techniků je připravený vám pomoci zdarma spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktovat experta! Svěřte nám zodpovědnost za váš stlačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.

28 položek celkem
Nahoru
Další produkty