Pomaloběžné kompresory

Pomaloběžné kompresory z řady Pro Line pracují při nižších otáčkách než běžné kompresory, a proto dosahují pouze velmi nízkých teplot. Díky tomu mají tyto stroje extrémní výkonnost a bezkonkurenční životnost. Jejich dvoustupňové provedení snižuje spotřebu energie ve srovnání s jednostupňovými kompresory a zároveň maximalizuje výstup stlačeného vzduchu, což vám v konečném důsledku ušetří peníze za energii.

Nepleťte si však jejich nižší rychlosti se slabostí. Výjimečně stabilní výkon jim zajišťují profesionální pohony přes klínové řemeny: Vzduch stabilně nasávají rychlostí až 2400 l/min s tlakem 11-15 barů a vzdušník pojme až 900 litrů. Naše pomaloběžné kompresory poskytují stálý tlak vzduchu po delší dobu než běžné kompresory a tak jsou ideální pro průmyslové aplikace, automobilové dílny a výrobní prostředí.

Jako oficiální dodavatel značky ABAC® vám ručíme za 100% spolehlivost každého kompresoru komplexní zárukou se 2 roky profesionálního servisu poruch s použitím originálních dílů v ceně. Náš tým zkušených techniků je připravený vám pomoci zdarma spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktovat experta! Svěřte nám zodpovědnost za váš stlačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.

10 položek celkem