Přenosné kompresory

Nelámejte si záda se stlačeným vzduchem! Přenosné kompresory ABAC s váhou od pouhých 5kg snadno unesete v jedné ruce. Nenechte se ale zmást jejich kompaktními rozměry, protože tyto kompresory mají pořádně nadupaný výkon: Vzduch stabilně nasávají rychlostí až 275 l/min s tlakem až 10 barů a motory šlapou s příkonem až 3,5 kW. Navíc pro větší energetickou úspornost a bezpečnost vašich nástrojů dodáváme ke každému kompresoru zdarma regulátor tlaku.

Popadněte je za protiskluzovou rukojeť a objevujte místa dosud kompresory nepoznaná. Můžete s nimi ofukovat každou plochu, od podlahy až po střechu s potěšující multifunkčností jak doma, v garáži tak v dílně - ofukujte plochy, nástroje nebo špatně přístupná místa, dofukujte kola, pohánějte menší pneumatické nástroje nebo stříkací pistole na airbrush. Pokud máte rádi opravdový klid na práci, pak se seznamte s našimi odhlučněnými variantami. 

Jako oficiální dodavatel značky ABAC® vám ručíme za 100% spolehlivost každého kompresoru komplexní zárukou se 2 roky profesionálního servisu poruch s použitím originálních dílů v ceně. Náš tým zkušených techniků je připravený vám pomoci zdarma spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktovat experta! Svěřte nám zodpovědnost za váš stlačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.

18 položek celkem