212 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Tohle jsou kompresory pro opravdové profesionály, kteří potřebují mašinu, na kterou se můžou při práci opravdu spolehnout. Tady si konečně můžete vybrat dílenský kompresor na ideální pohon pneumatického nářadí, pískování a lakování nebo perfektní kompresor pro pneuservis na huštění pneu od osobáků až po trucky.

Tohle nejsou žádné hračky na nafukování bazénů, ale opravdová děla speciálně navržená pro náročné provozy s možností sušičky vzduchu, tlakem až 15 bar, výkonem až 2 400 l/min a vzdušníkem až 900l. Vyberte si vertikální stojatý kompresor, jestli chcete ušetřit trochu místa (třeba na další stroj nebo pracovní plochu).
A jestli na sebe s klukama nechcete křičet, pak se rozhodně seznamte s našimi odhlučněnými kompresory.

U nás nezískáváte pouze vysoce kvalitní kompresor - s námi získáváte partnera oddaného vašemu úspěchu. Náš tým zkušených techniků je připravený vám zdarma pomoci spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktujte nás! Jako oficiální ABAC dodavatel navíc nabízíme také komplexní záruku, vynikající servis a originální díly. Svěřte nám zodpovědnost za váš slačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.