Profesionální kompresory pro dílny a pneuservisy

Proč jsou tohle nejlepší dílenské kompresory a kompresory pro pneuservisy? Tyhle robustní stroje s pohonem přes klínové řemeny jsou stvořené pro náročné provozy a s přehledem zvládnou stabilní pohon pneumatického nářadí, pískování, lakování a pneuhustičů od osobáků až po trucky. Vybrat si můžete z varinat s tlakem až 15 bar, nádobou až na 900 litrů anebo se sušičkou vzduchu.

Pokud chcete používat více nástrojů najednou, vyberte si jedno z našich opravdových děl z kategorie dvoustupňových kompresorů. Pokud více než výkon řešíte místo ve své provozovně, pak je pro vás ideálním řešením vertikální stojatý kompresor. A jestli na sebe s kolegama nechcete při směně křičet, pak se rozhodně seznamte s našimi odhlučněnými kompresory.

Jako oficiální dodavatel značky ABAC® vám ručíme za 100% spolehlivost každého kompresoru komplexní zárukou se 2 roky profesionálního servisu poruch s použitím originálních dílů v ceně. Náš tým zkušených techniků je připravený vám pomoci zdarma spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktovat experta! Svěřte nám zodpovědnost za váš stlačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.

202 položek celkem
Nahoru
Další produkty