Bezolejové kompresory s 25 L vzdušníkem

Proč si pořídit právě bezolejový kompresor 25l? Už z názvu je jasné, že si ušetříte spoustu práce tím, že nebudete muset vyměňovat olej a čistit filtry. Díky tomu jsou nejen výrazně šetrnější k životnímu prostředí, ale také produkují mnohem čistější stlačený vzduch. To zabrání tomu, aby olejové výpary poškozovaly vaše plíce a vzduchové nářadí. Pro stabilní kvalitu stlačeného vzduchu a energetickou úsporu vám také dodáme ke každému kompresoru zdarma regulátor tlaku.

 

Zároveň jsou bezolejové kompresory s 25l vzdušníkem lehčí než olejové kompresory a díky tomu je snadnější je přenášet. Jsou ideální na nafukování, ofukování ploch, provoz pneumatického nářadí a obzvláště na stříkání barev (airbrushing), protože vaše barvy nebudou kontaminované olejem. Pokud hledátě větší klid při práci, zkuste se podívat také na naše tiché bezolejové kompresory.

 

Jako oficiální dodavatel značky ABAC® vám ručíme za 100% spolehlivost každého kompresoru komplexní zárukou se 2 roky profesionálního servisu poruch s použitím originálních dílů v ceně. Náš tým zkušených techniků je připravený vám pomoci zdarma spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktovat experta! Svěřte nám zodpovědnost za váš stlačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.