Dieselové/Naftové kompresory

Nemusíte se starat, jestli máte elektrickou přípojku. Tyto dieselové kompresory hravě zvládnou pohánět několik nástrojů najednou od staveniště, přes zemědělství až po důlní provoz. Výjimečně stabilní výkon jim zajišťují profesionální pohony přes klínové řemeny: Vzduch stabilně nasávají rychlostí až 1038 l/min s tlakem 10-12 barů a vzdušník pojme až 270 litrů. Nabízíme také unikátní "2v1" modely s elektrocentrálou, které kromě stlačování vzduchu zároveň fungují jako zdroje elektřiny.

Tyto robustní bestie od ABAC nabízejí vynikající úsporu paliva a mohou běžet celé hodiny, aniž by se zapotily. Dokáží naráz pohánět širokou škálu pneumatického nářadí, od sbíječek po pískovačky, což z nich dělá opravdové tahouny každého pracoviště. Za 100% spolehlivost navíc ručíme naším profesionální havarijním servisem a vždy vás udržíme v chodu.

Jako oficiální dodavatel značky ABAC® vám ručíme za 100% spolehlivost každého kompresoru komplexní zárukou se 2 roky profesionálního servisu poruch s použitím originálních dílů v ceně. Náš tým zkušených techniků je připravený vám pomoci zdarma spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktovat experta! Svěřte nám zodpovědnost za váš stlačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.