54 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Rozlučte se s pocitem obyčejného smrtelníka a přivítejte pocit nezastavitelné síly s kompresory ABAC po svém boku! Tyto výkonné stroje vám pomohou splnit vaše kreativní řemeslné sny nebo snadno dokončit domácí úkoly - ofukujte plochy, nástroje nebo špatně přístupná místa, dofukujte kola, pohánějte menší pneumatické nástroje nebo stříkací pistole (airbrush).

To ale není vše! Nebaví vás půjčovat kompresor sousedovi a čekat, až ho vrátí? Naše odhlučněné varianty jsou tak tiché, že soused ani nepozná, že jste si nějaký kompresor pořídili. Nezapomínejme také na přenosnost, protože kdo by chtěl kompresor, který se přemisťuje hůře než nábytek? Naše hobby i domácí kompresory na to berou ohled, takže je můžete snadno přenášet po domě nebo si je vzít s sebou na kutilské projekty.

U nás nezískáváte pouze vysoce kvalitní kompresor - s námi získáváte partnera oddaného vašemu úspěchu. Náš tým zkušených techniků je připravený vám zdarma pomoci spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktujte nás! Jako oficiální ABAC dodavatel navíc nabízíme také komplexní záruku, vynikající servis a originální díly. Svěřte nám zodpovědnost za váš slačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.