Hobby a domácí kompresory

Také máte rádi nástroje, které můžeme předávat z generace na generaci? S hobby kompresory ABAC se můžete rozlučtit s pocitem obyčejného smrtelníka, protože tyto kompaktní výkonné stroje budou nejvěrnějším partnerem po vašem boku po mnoho let! Splňte si konečně všechny své kreativní řemeslné sny nebo snadno dokončujte domácí úkoly - ofukování ploch, nástrojů nebo špatně přístupných míst, dofukování kol, pohon pneumatických nástrojů nebo stříkací pistole na airbrush.

Chcete větší klid při práci anebo vás už nebaví půjčovat kompresor sousedovi a čekat, až ho vrátí? Naše odhlučněné varianty jsou tak tiché, že soused ani nepozná, že jste si nějaký kompresor pořídili. A kdo by chtěl kompresor, který se přemisťuje hůře než nábytek? Naše hobby i domácí kompresory na to berou ohled, takže je můžete snadno přenášet po domě, garáži a dílně nebo si je vzít s sebou na kutilské projekty.

 Jako oficiální dodavatel značky ABAC® vám ručíme za 100% spolehlivost každého kompresoru komplexní zárukou se 2 roky profesionálního servisu poruch s použitím originálních dílů v ceně. Náš tým zkušených techniků je připravený vám pomoci zdarma spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktovat experta! Svěřte nám zodpovědnost za váš stlačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.

52 položek celkem
Nahoru
Další produkty