Elektrické kompresory

Elektrické kompresory máme jak se standardním napětím 230 V kompatibilním s většinou elektrických zásuvek tak i v profesionálnějším napětí 400 V. Díky spolehlivému přívodu proudu nabízejí elektrické kompresory stabilitu a spolehlivost při dlouhodobém používání, což z nich činí spolehlivého společníka v garážích, dílnách, na stavbách a v dalších prostředích. S elektrickým pohonem máte na výběr jak bezolejové kompresory s absolutně čistým vzduchem na výstupu nebo olejové kompresory s delší životností motoru.

Chcete větší klid při práci anebo vás už nebaví pískání v uších z hučícího motoru? Naše odhlučněné varianty do 69 dB(A) jsou tak tiché, že se opět začnete těšit na práci s kompresorem. A kdo by chtěl kompresor, který se přemisťuje hůře než nábytek? Podporou vaší práce v pohybu budou naše přenosné kompresory, které můžete snadno přenášet po domě, garáži a dílně nebo si je vzít s sebou na kutilské projekty.

Jako oficiální dodavatel značky ABAC® vám ručíme za 100% spolehlivost každého kompresoru komplexní zárukou se 2 roky profesionálního servisu poruch s použitím originálních dílů v ceně. Náš tým zkušených techniků je připravený vám pomoci zdarma spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktovat experta! Svěřte nám zodpovědnost za váš stlačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.

311 položek celkem
Nahoru
Další produkty