Kompresory s příkonem 5,5 kW

Opravdu výkonné kompresory potřebují pro svůj provoz příkon 5,5 kW. Díky vyššímu příkonu nabízejí stabilitu a spolehlivost při dlouhodobém používání, což z nich činí spolehlivého společníka v garážích, dílnách, výrobnách, na stavbách a v dalších prostředích. Mezi kompresory 5,5 kW máte na výběr jak bezolejové kompresory s absolutně čistým vzduchem na výstupu nebo olejové kompresory s delší životností motoru.

Pístové kompresory s příkonem 5,5 kW jsou vhodné pro většinu běžných provozů, kde dochází k přestávkám v odběru. Pístovým kompresorům nedělá problém zastavit se a opět rozběhnout, proto jsou vhodné pro pohon pneumatického nářadí, pískování a lakování, do autodílen a pro klempřířsví. Pokud chcete používat více nástrojů najednou, vyberte si jedno z našich opravdových děl z kategorie dvoustupňových kompresorů. A jestli na sebe s kolegama nechcete při směně křičet, pak se rozhodně seznamte s našimi odhlučněnými kompresory do 69 dB(A).

Jako oficiální dodavatel značky ABAC® vám ručíme za 100% spolehlivost každého kompresoru komplexní zárukou se 2 roky profesionálního servisu poruch s použitím originálních dílů v ceně. Náš tým zkušených techniků je připravený vám pomoci zdarma spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktovat experta! Svěřte nám zodpovědnost za váš stlačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.

25 položek celkem
Nahoru
Další produkty