Kompresory se vzdušníkem - tlakovou nádobou

Kompresory se vzdušníkem (tlakovou nádobou) poskytují stálou zásobu stlačeného vzduchu připravenou k použití, kdykoli ji potřebujete. Díky nádobě budete mít navíc zajištěný stálý a nepřetržitý průtok vzduchu pro vaše pneumatické nářadí, lakování, pískování, airbrushing a další aplikace. S kapacitou zásobníku od 1 litru až po 900 litrů jsou tyto kompresory ideální pro jakkoli náročné úkoly. Máte na výběr jak bezolejové kompresory s absolutně čistým vzduchem na výstupu nebo olejové kompresory s delší životností motoru.

Integrace tlakové nádrže přispívá také k energetické účinnosti. Jakmile kompresor naplní nádrž na požadovaný tlak, může se na chvíli zastavit, čímž se sníží spotřeba energie v době nečinnosti. Tato inteligentní funkce nejen šetří energii, ale také prodlužuje životnost kompresoru, protože pracuje efektivněji. Chcete větší klid při práci anebo vás už nebaví pískání v uších z hučícího motoru? Naše odhlučněné varianty do 69 dB(A) jsou tak tiché, že se opět začnete těšit na práci s kompresorem.

Jako oficiální dodavatel značky ABAC® vám ručíme za 100% spolehlivost každého kompresoru komplexní zárukou se 2 roky profesionálního servisu poruch s použitím originálních dílů v ceně. Náš tým zkušených techniků je připravený vám pomoci zdarma spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktovat experta! Svěřte nám zodpovědnost za váš stlačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.

309 položek celkem
Nahoru
Další produkty