Malé a levné kompresory ABAC

Proč jsou tohle nejlepší malé levné kompresory? Nejsou to totiž žádné hračky na pár použití, kterým uniká více vzduchu, než kolik ho dodávají nebo kterým se po pár použití přehřeje motor a vy si pak budete spílat, že jste neinvestovali trochu více do lepší mašiny. Nejenže jsou od ABAC®, světové jedničky ve vývoji a výrobě malých kompresorů, ale navíc pro větší energetickou úspornost a bezpečnost vašich nástrojů dodáváme ke každému kompresoru zdarma regulátor tlaku. Jejich obří výkon v malém těle vám vystačí na cokoli, co potřebuje nafouknout, ofouknout, či dokonce drobný airbrushing.

Chcete větší klid při práci anebo vás už nebaví půjčovat kompresor sousedovi a čekat, až ho vrátí? Naše odhlučněné varianty jsou tak tiché, že soused ani nepozná, že jste si nějaký kompresor pořídili. A kdo by chtěl kompresor, který se přemisťuje hůře než nábytek? Naše malé kompresory na to berou ohled, takže je můžete snadno přenášet po domě, garáži a dílně nebo si je vzít s sebou na kutilské projekty.

Jako oficiální dodavatel značky ABAC® vám ručíme za 100% spolehlivost každého kompresoru komplexní zárukou se 2 roky profesionálního servisu poruch s použitím originálních dílů v ceně. Náš tým zkušených techniků je připravený vám pomoci zdarma spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktovat experta! Svěřte nám zodpovědnost za váš stlačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.

65 položek celkem
Nahoru
Další produkty