Nejprodávanější kompresory ABAC

Proč se tyhle kompresory prodávají jako housky na krámě? Nejenže jsou od ABAC®, světoznámé jedničky ve vývoji a výrobě kompresorů s dlouhou životností, ale navíc pro větší energetickou úspornost a bezpečnost vašich nástrojů dodáváme ke každému kompresoru zdarma regulátor tlaku. V našich bestsellerech si každý najde to své, od malých a přenosných pro hobby a domácí práce - až po těžká monstra, která budou pohánět vaše pneumatické nářadí a stroje.

 I když nejste profesionální automechanik, díky těmto nejprodávanějším kompresorům v Česku se tak budete cítit. Budete se moci s jistotou pustit do jakéhokoli kutilského projektu. Chcete větší klid při práci anebo vás už nebaví půjčovat kompresor sousedovi a čekat, až ho vrátí? Naše odhlučněné varianty jsou tak tiché, že soused ani nepozná, že jste si nějaký kompresor pořídili.

 Jako oficiální dodavatel značky ABAC® vám ručíme za 100% spolehlivost každého kompresoru komplexní zárukou se 2 roky profesionálního servisu poruch s použitím originálních dílů v ceně. Náš tým zkušených techniků je připravený vám pomoci zdarma spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktovat experta! Svěřte nám zodpovědnost za váš stlačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.

181 položek celkem
Nahoru
Další produkty