Stacionární ležaté kompresory

Tito králové mezi kompresory potřebují pro svůj vysoký výkon stát nohama pevně na zemi. Výjimečně stabilní produkci stlačeného vzduchu jim zajišťují profesionální těžké agregáty z jakostní slitiny a objemné tlakové nádoby pro dostatečné zásoby v jakémkoli provozu: Vzduch stabilně nasávají rychlostí až 2420 l/min s tlakem 10-15 barů a vzdušník pojme až 900 litrů. Pokud kromě výkonu řešíte také místo ve své provozovně, pak je pro vás ideálním řešením vertikální stojatý kompresor.

Mezi stacionární kompresory patří jak šroubové kompresory určené pro nepřerušovaný odběr stlačeného vzduchu tak i pístové kompresory, které jsou vhodné pro většinu běžných provozů, kde dochází k přestávkám v odběru. Pístovým kompresorům nedělá problém zastavit se a opět rozběhnout, proto jsou vhodné pro pohon pneumatického nářadí, pískování a lakování, do autodílen a pro klempřířsví.

Jako oficiální dodavatel značky ABAC® vám ručíme za 100% spolehlivost každého kompresoru komplexní zárukou se 2 roky profesionálního servisu poruch s použitím originálních dílů v ceně. Náš tým zkušených techniků je připravený vám pomoci zdarma spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktovat experta! Svěřte nám zodpovědnost za váš stlačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.

134 položek celkem
Nahoru
Další produkty