Aplikace v kutilství

Kutilství

Lakování předmětů, provoz pneumatického nářadí, čištění povrchů, huštění pneumatik, odhlučnění a utěsnění prostor. To jsou nejběžnější úkony, které si rád každý kutil udělá sám.

Pokud máte doma svůj kutilský koutek, garáž nebo i malý obchůdek, pravděpodobně oceníte napřímo poháněné bezolejové pístové kompresory. Stroje lze využívat například pro provoz pneumatického nářadí, k přesnému lakování nebo k výrobě jednoduchého nábytku.

Pokud využíváte ke svému podnikání garáž nebo jiný menší prostor, určitě vyžadujete tichý provoz a malé rozměry stroje. V našem programu tak naleznete malé a účinné odhlučněné kompresory s tlakovou nádobou a s dodávaným tlakem až 9 bar.

Zásadními výhodami pístových kompresorů pro kutilství jsou především jejich hmotnost a malé zástavbové rozměry, díky kterým můžete stroj přenášet v ruce nebo za pomoci koleček. Kutilové zajisté ocení i snadnou instalaci a údržbu díky servisním videím dostupným přes aplikaci AIRTUBE nebo 10letou zárukou na prorezavění tlakové nádoby.

Typické využití

Nafukování balónků nebo jiných nafukovacích produktů
Huštění pneumatik u jízdních kol
Čištění špinavých povrchů za použití stlačeného vzduchu
Airbrush a jiné aplikace s menšími nároky na využívání stroje
Občasné použití pneumatického nářadí

Výhody

Víceúčelové
Jednoduché použití
Všestrannost
Úspora místa
Rychlá konfigurace

Umístění

Domov
Garáže
Dílny

Výběr kompresorů pro kutilství

Hledáte jinou aplikaci?

Automotive
APLIKACE V AUTOMOBILOVÉM PRŮMYSLU
Průmysl
PRŮMYSLOVÉ APLIKACE
Stavebnictví
APLIKACE VE STAVEBNICTVÍ
Zemědělství
APLIKACE V ZEMĚDĚLSTVÍ