Průmyslové aplikace

Průmysl

Automobilový průmysl, potravinářský průmysl, zemědělství, stavebnictví a většina průmyslových odvětví důvěřují kompresorům jako vhodným nástrojům schopných splnit i ty nejnáročnější požadavky a potřeby. V průmyslu jsou však různá odvětví, která zahrnují různé aplikační oblasti. Ty nejběžnější zahrnují aplikace pro výrobu jednotlivých dílů i tvorbu kompletní produktů.

Je důležité mít na paměti, že dodávané množství stlačeného vzduchu závisí na typu využití. Na jedné straně máme nezávislý provoz víceúčelového pneumatického nářadí, kdy je zapotřebí mít na dosah ruky různé úrovně tlaku současně. Běžným příklad mohou být lakovací nebo svařovací linky. Na druhé straně je pak pevně dodávané množství stlačeného vzduchu určené pro rozsáhlé a automatizované operace, jakými jsou například balení, paletizace nebo vyndávání produktů z výrobních forem.

Inženýři a technici si uvědomují skutečnost, že každé průmyslové zařízení nespoléhá pouze na výkonné kompresory, ale také na optimalizaci zástavbových ploch v rámci celého systému na výrobu stlačeného vzduchu. Proto v našem programu naleznete například pístové kompresory s integrovanou tlakovou nádobou nebo s integrovanou sušičkou.

Typické využití

Balení a paletizace produktů
Provoz pneumatického nářadí na výrobních linkách

Výhody

Velké množství vzduchu při nižší spotřebě energie
Zajištění stabilní dodávky stlačeného vzduchu
Snadná údržba a dlouhá životnost

Umístění

Výrobní linky
Sklady

Výběr kompresorů pro průmyslové aplikace

Hledáte jinou aplikaci?

Kutilství
APLIKACE V KUTILSTVÍ
Automotive
APLIKACE V AUTOMOBILOVÉM PRŮMYSLU
Stavebnictví
APLIKACE VE STAVEBNICTVÍ
Zemědělství
APLIKACE V ZEMĚDĚLSTVÍ