Aplikace v automobilovém průmyslu

Automotive

Kompresory jsou nepostradatelnou součástí automobilového průmyslu bez ohledu na to, zda se používají k broušení nebo pískování laku a karoserie nebo k výměně a huštění pneumatik.

Hledáte zbrusu nový pístový kompresor, u kterého budete mít jistotu rychlého nahuštění pneumatik? Kompresor vhodný pro lakování osobních a nákladních automobilů? Stroj pro provoz pneumatického nářadí? Maximální požadovaný tlak kolem 10 bar a příkon 2,2 kW? Pro tyto aplikace naleznete v naší nabídce pístové kompresory poháněné klínovými řemeny, které nabízejí vysoký výkon, nízké otáčky a žádné úniky oleje.

Pokud máte v dílně potrubní systém s neustálým odběrem vzduchu ze tří nebo čtyř odběrných míst, doporučujeme se zaměřit na pístové kompresory s větší dodávkou vzduchu a vyšším výkonem. Naše řada odhlučněných pístových kompresorů Silent Line je v tomto ohledu dokonalým řešením, kdy jsou stroje schopny dodat vysoce kvalitní stlačený vzduch za velmi nízké hlučnosti.

Nezbytným prvkem pro lakování osobních a nákladních automobilů je čistý vzduch bez vlhkosti. Proto v našem programu naleznete odhlučněné kompresory s integrovanými kondenzačními sušičkami.

Typické využití

Huštění pneumatik
Plazmové řezání a svařování
Provoz pneumatického nářadí
Lakování

Výhody

Nanášení a odstraňování laku v automobilovém průmyslu
Rychlé huštění pneumatik
Provoz vysokotlakých stříkacích zařízení
Rychlost a spolehlivost při řezání a svařování

Umístění

Domov
Garáže
Dílny

Výběr kompresorů pro automobilový průmysl

Hledáte jinou aplikaci?

Kutilství
APLIKACE V KUTILSTVÍ
Průmysl
PRŮMYSLOVÉ APLIKACE
Stavebnictví
APLIKACE VE STAVEBNICTVÍ
Zemědělství
APLIKACE V ZEMĚDĚLSTVÍ

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení