Aplikace v automobilovém průmyslu

Automotive

Kompresory jsou nepostradatelnou součástí automobilového průmyslu bez ohledu na to, zda se používají k broušení nebo pískování laku a karoserie nebo k výměně a huštění pneumatik.

Hledáte zbrusu nový pístový kompresor, u kterého budete mít jistotu rychlého nahuštění pneumatik? Kompresor vhodný pro lakování osobních a nákladních automobilů? Stroj pro provoz pneumatického nářadí? Maximální požadovaný tlak kolem 10 bar a příkon 2,2 kW? Pro tyto aplikace naleznete v naší nabídce pístové kompresory poháněné klínovými řemeny, které nabízejí vysoký výkon, nízké otáčky a žádné úniky oleje.

Pokud máte v dílně potrubní systém s neustálým odběrem vzduchu ze tří nebo čtyř odběrných míst, doporučujeme se zaměřit na pístové kompresory s větší dodávkou vzduchu a vyšším výkonem. Naše řada odhlučněných pístových kompresorů Silent Line je v tomto ohledu dokonalým řešením, kdy jsou stroje schopny dodat vysoce kvalitní stlačený vzduch za velmi nízké hlučnosti.

Nezbytným prvkem pro lakování osobních a nákladních automobilů je čistý vzduch bez vlhkosti. Proto v našem programu naleznete odhlučněné kompresory s integrovanými kondenzačními sušičkami.

Typické využití

Huštění pneumatik
Plazmové řezání a svařování
Provoz pneumatického nářadí
Lakování

Výhody

Nanášení a odstraňování laku v automobilovém průmyslu
Rychlé huštění pneumatik
Provoz vysokotlakých stříkacích zařízení
Rychlost a spolehlivost při řezání a svařování

Umístění

Domov
Garáže
Dílny

Výběr kompresorů pro automobilový průmysl

Hledáte jinou aplikaci?

Kutilství
APLIKACE V KUTILSTVÍ
Průmysl
PRŮMYSLOVÉ APLIKACE
Stavebnictví
APLIKACE VE STAVEBNICTVÍ
Zemědělství
APLIKACE V ZEMĚDĚLSTVÍ