Aplikace v zemědělství

Zemědělství

Pokrok v technologii umožnil zemědělcům provádět efektivněji zemědělské operace, jakými jsou sklizeň a postřik plodin, napájení mlékárenských strojů a provozování ventilačních systémů. Stlačený vzduch je velmi důležitým médiem pro dodávku energie vodním čerpadlům, pneumatickým ručním pilkám a nůžkám, dopravníkům, traktorům, postřikovačům plodin či mlékárenským strojům.

Kompresory se v zemědělství používají především k výrobě, zajištění vyšších výnosů, zkrácení pracovní doby a provádění každodenních základních činností. Bez nadsázky můžeme říci, že se systémy pro výrobu stlačeného vzduchu používají v podstatě ve všech aspektech zemědělství. Celý potravinářský průmysl se totiž spoléhá na postřikovače plodin, dopravníkové systémy a pneumatické nářadí.

Díky malým pístovým kompresorům Engine Air s benzínovým motorem si můžete rychle nahustit pneumatiky u vozidel využívaných pro přejezd z jednoho pole na druhé, traktoru, který veze Vaši sklizeň, zkrátka vozidel, klíčových pro Váš provoz. Benzínové kompresory najdou uplatnění i v sezóně sběru ovoce, větší benzínové a dieselové kompresory jsou pak cenným přínosem například pro práci s pneumatickým nářadím.

Pístové kompresory s benzínovým a dieselovým motorem jsou díky své odolnosti, spolehlivosti a efektivitě vhodné pro všechny zemědělské provozy, jejichž prioritou je postřik plodin, napájení mlékárenských strojů a mnoho dalších.

Typické využití

Postřik plodin
Napájení mlékárenských strojů
Provoz pneumatického nářadí
Huštění pneumatik
Zalévání plodin

Výhody

Účinnost
Vysoká efektivita
Není potřeba elektřina
Odolnost vůči vysokým a nízkým teplotám

Umístění

Ovocná pole
Otevřené prostory
Mlékárenské provozy

Výběr kompresorů pro zemědělské aplikace

Hledáte jinou aplikaci?

Kutilství
APLIKACE V KUTILSTVÍ
Automotive
APLIKACE V AUTOMOBILOVÉM PRŮMYSLU
Průmysl
PRŮMYSLOVÉ APLIKACE
Stavebnictví
APLIKACE VE STAVEBNICTVÍ