Aplikace v zemědělství

Zemědělství

Pokrok v technologii umožnil zemědělcům provádět efektivněji zemědělské operace, jakými jsou sklizeň a postřik plodin, napájení mlékárenských strojů a provozování ventilačních systémů. Stlačený vzduch je velmi důležitým médiem pro dodávku energie vodním čerpadlům, pneumatickým ručním pilkám a nůžkám, dopravníkům, traktorům, postřikovačům plodin či mlékárenským strojům.

Kompresory se v zemědělství používají především k výrobě, zajištění vyšších výnosů, zkrácení pracovní doby a provádění každodenních základních činností. Bez nadsázky můžeme říci, že se systémy pro výrobu stlačeného vzduchu používají v podstatě ve všech aspektech zemědělství. Celý potravinářský průmysl se totiž spoléhá na postřikovače plodin, dopravníkové systémy a pneumatické nářadí.

Díky malým pístovým kompresorům Engine Air s benzínovým motorem si můžete rychle nahustit pneumatiky u vozidel využívaných pro přejezd z jednoho pole na druhé, traktoru, který veze Vaši sklizeň, zkrátka vozidel, klíčových pro Váš provoz. Benzínové kompresory najdou uplatnění i v sezóně sběru ovoce, větší benzínové a dieselové kompresory jsou pak cenným přínosem například pro práci s pneumatickým nářadím.

Pístové kompresory s benzínovým a dieselovým motorem jsou díky své odolnosti, spolehlivosti a efektivitě vhodné pro všechny zemědělské provozy, jejichž prioritou je postřik plodin, napájení mlékárenských strojů a mnoho dalších.

Typické využití

Postřik plodin
Napájení mlékárenských strojů
Provoz pneumatického nářadí
Huštění pneumatik
Zalévání plodin

Výhody

Účinnost
Vysoká efektivita
Není potřeba elektřina
Odolnost vůči vysokým a nízkým teplotám

Umístění

Ovocná pole
Otevřené prostory
Mlékárenské provozy

Výběr kompresorů pro zemědělské aplikace

Hledáte jinou aplikaci?

Kutilství
APLIKACE V KUTILSTVÍ
Automotive
APLIKACE V AUTOMOBILOVÉM PRŮMYSLU
Průmysl
PRŮMYSLOVÉ APLIKACE
Stavebnictví
APLIKACE VE STAVEBNICTVÍ

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení