Profesionální kompresory ABAC®

Proč jsou tohle nejlepší kompresory pro profesionály? Profesionální kompresory ABAC® byly stvořené pro náročné provozy a s přehledem zvládnou pohon pneumatického nářadí, pískování a lakování, huštění pneu od osobáků až po trucky a jsou vhodné i pro náročné hobby aplikace. Navíc pro větší energetickou úspornost a bezpečnost vašich nástrojů dodáváme ke každému kompresoru zdarma regulátor tlaku. Pokud chcete používat více nástrojů najednou, vyberte si jedno z našich opravdových děl z kategorie dvoustupňových kompresorů.

Pokud více než výkon řešíte místo ve své provozovně, pak je pro vás ideálním řešením vertikální stojatý kompresor. A jestli na sebe s kolegama nechcete při směně křičet, pak se rozhodně seznamte s našimi odhlučněnými kompresory do 69 dB(A).

Jako oficiální dodavatel značky ABAC® vám ručíme za 100% spolehlivost každého kompresoru komplexní zárukou se 2 roky profesionálního servisu poruch s použitím originálních dílů v ceně. Náš tým zkušených techniků je připravený vám pomoci zdarma spočítat vaši spotřebu stlačeného vzduchu a poradit vám s výběrem ideálního kompresoru - kontaktovat experta! Svěřte nám zodpovědnost za váš stlačený vzduch a my se postaráme o zajištění ochrany vaší investice.

299 položek celkem
Nahoru
Další produkty